Door weersomstandigheden: Aflastingen en inhaal
Indien er G wedstrijden worden afgelast en ingehaald moeten worden plant het district normaliter de nieuwe wedstrijden in.
Omdat de G-competitie een apart verhaal is in sportlink en wellicht eens vergeten zou kunnen worden door de wedstrijdsecretarsi dient de contactpersoon G hockey van de gastvereniging de volgende stappen te ondernemen:
1. Informeer bij de wedsecretaris wanneer er ruimte is om de wedstrijden in te halen. In de meeste gevallen zal dat de officiele inhaaldatum zijn. De wensen van de contactpersoon in samenspraak met de wedstrijdsecretaris zullen komen tot een passende nieuwe datum.
2. Informeer alle contactpersonen, regiocoordinator en contactpersoon KNHB de nieuwe datum. De nieuwe datum wordt dan in het schema op internet genoteerd.
Alvast bedankt voor jullie inspanningen,
Rolf Martens Projectleider KNHB
030-7513416