Partners

KNHB - Sponsoren

Fithockey

refDiscKontshockey

Fithockey is de nieuwe buitensport voor ouderen! In 2003 is hockeyclub Ares gestart met fithockey en in 2006 heeft de KNHB dit aanbod landelijk overgenomen.

Om fithockey te spelen is geen hockeyervaring nodig. Het is een veilige sport voor ouderen vanaf 50 jaar om in beweging te blijven. Fithockey wordt in de buitenlucht gespeeld op een kunstgrasveld. Voor en na de training is er tijd om in het clubhuis wat te drinken en bij te kletsen.

Voor meer informatie kunt u een informatiepakket, wat bestaat uit een stappenplan, folder en een DVD kosteloos bestellen bij Marij van Tienen, projectleider van de KNHB, marij.van.tienen@knhb.nl. De heer Peter Steenmeijer van Ares vertelt u ook graag meer over fithockey, zijn telefoonnummer is 055-5337597.

 

Kijk op deze site: www.roelkvos.nl/aresknotshockey om het flimpje over fithockey te zien.

Zoek Clubgegevens

Clubnaam:
Plaatsnaam:
Voor discipline(s):
Voor doelgroep(en):