Play-offs 2019: wanneer worden ze gespeeld?

Play-offs 2019: wanneer worden ze gespeeld?

In mei is alweer de ontknoping in de Livera Hoofdklasse Dames en Hoofdklasse Heren. Hier vind je een overzicht wanneer de wedstrijden worden gespeeld:

Datum Ronde   Competitie Thuis-team Uit-team
Woensdag 15 mei 1/1 Hoofdklasse Heren Nummer 4 Nummer 1
1/1 Hoofdklasse Heren Nummer 3 Nummer 2
Donderdag 16 mei 1/1 Livera Hoofdklasse Dames Nummer 4 Nummer 1
1/1 Livera Hoofdklasse Dames Nummer 3 Nummer 2
Zaterdag 18 mei 1/2 Hoofdklasse Heren Nummer 1 Nummer 4
1/2 Hoofdklasse Heren Nummer 2 Nummer 3
1/2 Livera Hoofdklasse Dames Nummer 1 Nummer 4
1/2 Livera Hoofdklasse Dames Nummer 2 Nummer 3
Zondag 19 mei 1/3* Hoofdklasse Heren Nummer 1 Nummer 4
1/3* Hoofdklasse Heren Nummer 2 Nummer 3
1/3* Livera Hoofdklasse Dames Nummer 1 Nummer 4
1/3* Livera Hoofdklasse Dames Nummer 2 Nummer 3
Woensdag 22 mei 2/1 Finale Hoofdklasse Heren Hoogst geëindigde team.
2/1** 3e/4e plaats Hoofdklasse Heren Hoogst geëindigde team.
Donderdag 23 mei 2/1 Finale Livera Hoofdklasse Dames Hoogst geëindigde team.
Zaterdag 25 mei 2/2 Finale Hoofdklasse Heren Hoogst geëindigde team.
2/2** 3e/4e plaats Hoofdklasse Heren Hoogst geëindigde team.
2/2 Finale Livera Hoofdklasse Dames Hoogst geëindigde team.
Zondag 26 mei 2/3* Finale Hoofdklasse Heren Hoogst geëindigde team.
2/3*/** 3e/4e plaats Hoofdklasse Heren Hoogst geëindigde team.
2/3* Finale Livera Hoofdklasse Dames Hoogst geëindigde team.

* Indien noodzakelijk
** Wedstrijd wordt alleen gespeeld als de kampioen van de reguliere competitie Hoofdklasse ook de nummer 1 of 2 van de play-off serie wordt.

Overige competities

Hieronder vind je een overzicht van de overige play-offs en kampioenschappen. In de download vind je alle actuele data over de teams die zich hebben geplaatst. Meer informatie is ook te vinden in de agenda op de website.

Datum Competitie
Donderdag 30 mei Promotie/degradatie Hoofdklasse/Promotieklasse Dames/Heren
Plaatsing Promotieklasse Dames/Heren
Play-offs Landelijk JA / MA / JB / MB
Zaterdag 1 juni Promotie/degradatie Hoofdklasse/Promotieklasse Dames/Heren
Plaatsing Promotieklasse Dames/Heren
Play-offs Landelijk JA / MA / JB / MB
Finaledag Super A / Super B
Zondag 2 juni Promotie/degradatie Hoofdklasse/Promotieklasse Dames/Heren
Plaatsing Promotieklasse Dames/Heren
Play-offs Landelijk JA / MA / JB / MB
Woensdag 5 juni Promotie/degradatie Overgangsklasse/Promotieklasse Heren
Plaatsing Overgangsklasse Heren
Donderdag 6 juni Promotie/degradatie Overgangsklasse/Promotieklasse Dames
Plaatsing Overgangsklasse Dames
Zaterdag 8 juni Promotie/degradatie Overgangsklasse/Promotieklasse Dames/Heren
Plaatsing Overgangsklasse Dames/Heren
Zondag 9 juni Promotie/degradatie Overgangsklasse/Promotieklasse Dames/Heren
Plaatsing Overgangsklasse Dames/Heren
Woensdag 12 juni Promotie/degradatie Overgangsklasse/Eerste klasse Heren
Donderdag 13 juni Promotie/degradatie Overgangsklasse/Eerste klasse Dames
Zaterdag 15 juni Promotie/degradatie Overgangsklasse/Eerste klasse Dames/Heren
Nederlands Kampioenschap C-jeugd
Nederlands Kampioenschap A- en B-jeugd
Zondag 16 juni Promotie/degradatie Overgangsklasse/Eerste klasse Dames/Heren
Play-offs Derde Klasse
Zaterdag 22 juni Nederlands Kampioenschap C-jeugd
Zondag 23 juni Nederlands Kampioenschap Veteranen
Nederlands Kampioenschap Reserveteams
Nederlands Kampioenschap Jong Senioren

Deel deze pagina