Medewerkers

Kijk op deze pagina bij wie je terecht kunt met jouw probleem, vraag of opmerking. Klik op de betreffende afdeling in het menu voor de contactgegevens van onze medewerkers.

Voor algemene vragen, ideeën of suggesties, kun je contact met ons opnemen via knhb@knhb.nl.

Ben je als bestuurder van een vereniging op zoek naar de accountmanager van jouw vereniging? Je vindt hen in onderstaande overzichten:



Management Team

Jeroen Bijl (Technisch Directeur)
Erik Gerritsen (Algemeen Directeur)
Arno den Hartog (Manager Verenigingsdienstverlening)
Rolf Martens (Manager Doelgroepen)
Karien Meuleman (Manager Expertisecentrum)
Leon Rutten (Manager Competitiezaken & Arbitrage)
Clarinda Sinnige (Manager Communicatie)
Haro Valkenburg (Manager Commercie)
Joost Vettorato (Manager Evenementen)
Karin van Willigen (Manager Financiën en Bedrijfsvoering )

Secretariaat

Bestuursondersteuning

Financiën & HRM

Juridische zaken en tucht

ICT

Facility Management

Strategie, Onderzoek & Ontwikkeling (SOO)

Communicatie

Expertisecentrum

Coen van Bunge (Senior Medewerker Expertisecentrum Arbitrage)
Sophie Hoefnagel (Facilitair Medewerker Expertisecentrum )
Nathan Kipp (Senior Medewerker Expertisecentrum Technisch Kader)
Anouk van der Linden (Facilitair Medewerker Expertisecentrum)
Karien Meuleman (Manager Expertisecentrum)
Wietske Stel (Facilitair Medewerker Expertisecentrum)

Tophockey

Jeroen Bijl (Technisch Directeur)
Joost van Geel (Prestatiemanager)
Claire Hendriks (Programmamedewerker Organisatie Tophockey Nederlands A en B)
Gerold Hoeben (Talentcoördinator)
Sophie Hoefnagel (Medewerker organisatie Tophockey Jeugd (Districtsteams en Opleidingsteams))
Tessa Krudde (Medewerker organisatie Tophockey Heren en Jong Oranje Heren)
Brigitte van der Tuin (Medewerker organisatie Tophockey Dames en Jong Oranje Dames)

Competitiezaken

Romy Anderson (Competitieleider Midden Nederland)
Jenny van den Berg (Medewerker Competities District Zuid Nederland)
Rob de Blaey (Competitieleider Zuid-Holland)
Madelon Donders (Competitieleider Zuid Nederland)
Margreet Hindriks (Medewerker Competities District Noord Nederland en Oost Nederland)
Yvette van der Horst (Bijzondere Competities en Kampioenschappen)
Brigitta Kellerman (Competitieleider Noord Nederland en Oost Nederland)
Annely Logtens (Competitieleider Noord-Holland)
Dennis de Lugt (Medewerker Competities Top)
Leon Rutten (Manager Competitiezaken & Arbitrage)
Ida Schotvanger (Medewerker Competities District Noord-Holland)
Cocky Stam (Medewerker Bondsarbitrage)
Cindy Veldman (Medewerker Competities Top)
Andries Versteeg (Medewerker Analyse/ICT)
Bas van der Vooren (Medewerker Competities District Midden Nederland en Kampioenschappen)
Hanneke van Weperen (Medewerker Competities District Zuid-Holland)
Renate Zwiers-Gravemeijer (Medewerker Competitie)

Verenigingsdienstverlening

Sophie Benus (Senior medewerker Verenigingsdienstverlening (Strategie/Beleid))
Birgitt Boks (Accountmanager)
Arno den Hartog (Manager Verenigingsdienstverlening)
Kara Meijer (Accountmanager & Senior medewerker Verenigingsdienstverlening (Medische zaken))
Chantal Mies (Senior medewerker Verenigingsdienstverlening (Accommodatie/Vertrouwenscontactpers.))
Florian Mulder (Accountmanager)
Carolien Snieders (Senior medewerker Verenigingsdienstverlening (Veilig Sport Klimaat))
Elke Thijssen (Accountmanager)
Renskje de Wit (Accountmanager)
Eline van Zinnicq Bergmann (Medewerker Verenigingsdienstverlening (Strategie/Beleid))

Doelgroepen

Frank van Barneveld (Senior medewerker Doelgroepen)
Floor den Daas (Senior medewerker Doelgroepen)
Gabriëlle van Doorn (Senior medewerker Doelgroepen Maatschappelijke impact)
Yvette van de Graaf (Senior medewerker Doelgroepen)
Martine Hoofwijk (Projectmanager BMO Vaardige Generatie)
Rolf Martens (Manager Doelgroepen)
Hans Mater (Senior medewerker Doelgroepen Aangepast Sporten)
Boukje Smeets (Senior medewerker Doelgroepen)

Commercie

Evenementen