Medewerkers

Maak kennis met de medewerkers van de KNHB. Hier vind je de contactgegevens van al onze medewerkers.

Heb je een probleem, vraag of opmerking? Klik op de betreffende afdeling in het menu voor de contactgegevens van onze medewerkers.

Neem voor algemene vragen, ideeën of suggesties contact met ons op via knhb@knhb.nl.

Ben je als bestuurder van een vereniging op zoek naar de accountmanager van jouw vereniging? Je vindt hen in onderstaande overzichten:



Management Team

Jeroen Bijl (Technisch Directeur)
Erik Gerritsen (Algemeen Directeur)
Rolf Martens (Manager Verenigingen & Hockeyers)
Karien Meuleman (Manager Expertisecentrum)
Leon Rutten (Manager Competitiezaken & Arbitrage)
Clarinda Sinnige (Manager Communicatie)
Joost Vettorato (Manager Evenementen)
Karin van Willigen (Manager Financiën en Bedrijfsvoering )

Secretariaat

Bestuursondersteuning

Financiën & HRM

Juridische zaken en tucht

ICT

Facility Management

Strategie, Onderzoek & Ontwikkeling (SOO)

Communicatie

Expertisecentrum

Coen van Bunge (Senior Medewerker Expertisecentrum Arbitrage)
Sophie Hoefnagel (Facilitair Medewerker Expertisecentrum )
Anne Keeris (Facilitair Medewerker Expertisecentrum ))
Nathan Kipp (Senior Medewerker Expertisecentrum Technisch Kader)
Anouk van der Linden (Facilitair Medewerker Expertisecentrum)
Karien Meuleman (Manager Expertisecentrum)
Wietske Stel (Facilitair Medewerker Expertisecentrum)

Tophockey

Romy Anderson (Medewerker organisatie Tophockey Nederlands A en B)
Jeroen Bijl (Technisch Directeur)
Joost van Geel (Prestatiemanager)
Gerold Hoeben (Talentcoördinator)
Sophie Hoefnagel (Medewerker organisatie Tophockey Jeugd (Districtsteams en Opleidingsteams))
Tessa Krudde (Medewerker organisatie Tophockey Heren en Jong Oranje Heren)
Brigitte van der Tuin (Medewerker organisatie Tophockey Dames en Jong Oranje Dames)

Competitiezaken

competitie@knhb.nl

Liselot van den Berg (Medewerker Centrale eenheid competitie District Zuid Nederland)
Rob de Blaey (Competitieleider Zuid-Holland)
Madelon Donders (Competitieleider Zuid Nederland)
Margreet Hindriks (Medewerker centrale eenheid competitie District Noord Nederland en Oost Nederland)
Yvette van der Horst (Coördinator centrale eenheid competitie)
Brigitta Kellerman (Competitieleider Noord Nederland en Oost Nederland)
Luc van der Laan (Medewerker centrale eenheid competitie Bondscompetitie en District Midden Nederland)
Annely Logtens (Competitieleider Noord-Holland)
Leon Rutten (Manager Competitiezaken & Arbitrage)
Ida Schotvanger (Medewerker centrale eenheid competitie District Noord-Holland)
Cocky Stam (Medewerker Bondsarbitrage)
Sascha van den Wall Bake (Competitieleider Midden-Nederland)
Hanneke van Weperen (Medewerker centrale eenheid competitie District Zuid-Holland)
Renate Zwiers-Gravemeijer (Competitieleider Bondscompetitie)

Commercie

Evenementen

Verenigingen & Hockeyers

Frank van Barneveld (Senior medewerker Doelgroepen >18)
Sophie Benus (Senior medewerker Strategie/Beleid)
Birgitt Boks (Accountmanager)
Gabriëlle van Doorn (Senior medewerker Maatschappelijke impact)
Yvette van de Graaf (Senior medewerker Doelgroepen, Projectleider Campagnes)
Martine Hoofwijk (Projectmanager BMO Vaardige Generatie)
Rolf Martens (Manager Verenigingen & Hockeyers)
Hans Mater (Senior medewerker Aangepast Sporten)
Kara Meijer (Accountmanager & Senior medewerker Medische zaken)
Chantal Mies (Senior medewerker Accommodatie (Vertrouwenscontactpersoon))
Florian Mulder (Accountmanager)
Carolien Snieders (Senior medewerker Veilig Sport Klimaat)
Boukje Smeets (Senior medewerker Doelgroepen <18, Sportinnovator )
Elke Thijssen (Accountmanager)
Renskje de Wit (Accountmanager)
Eline van Zinnicq Bergmann (Medewerker Strategie/Beleid)