Losse oefeningen

Periode 2 Oefening 1.2

De kinderen beginnen bij de grijze pylon met de grote bal in hun hand. Ze moeten onder de parachute door kruipen, met de bal in hun hand. Zodra ze onder de parachute vandaan zijn, schoppen ze de bal in de goal.

  • 8 spelers
  • ½ veld
  • <7 jr.
  • Tot 15 mins

benodigdheden

2

goaltjes

8

grote ballen

Doel & Accenten

Doel

Klimmen, klauteren en kruipen; Schoppen en dribbelen

Oefening & Organisatie

Organisatie

De kinderen beginnen bij de grijze pylon met de grote bal in hun hand. Ze moeten onder de parachute door kruipen, met de bal in hun hand. Zodra ze onder de parachute vandaan zijn, schoppen ze de bal in de goal. Laat ze zelf de bal uit de goal halen en terug naar de oranje pylon gaan.

Tips voor de trainer

Tips voor de trainer

  • Let op dat de goal niet te ver weg staat, maar ook niet te dichtbij. Leg eventueel een lijn neer vanaf waar ze moeten schoppen.
  • Laat ze op handen en knieĆ«n kruipen onder de parachute door.

Moeilijker maken

  • De goal verder weg zetten.
  • Laat de kinderen tegelijkertijd onder de parachute door kruipen, dus van beide kanten ƩƩn kind. Let op dat ze niet botsten.
Funkey
Official partners Koninklijke Nederlandse Hockey Bond
Adidas
Deloitte
DHL
HelloFresh
ONVZ
Rabobank
Staatsloterij